کلاس های یوگا آنلاین

  

به صورت تخصصی برای بانوان و کودکان

فقط با یک تلفن همراه 

 

مربی دوره ها : نیلوفر بخشیان، دارنده مدال نقره جهان و برنز آسیا، عضو تیم ملی 

کلاس یوگا

کیفیت

عضو تیم ملی ایران دارنده مدال نقره جهانی و برنز آسیا، مربی شماست

هزینه

هزینه حمل و نقل نخواهید داشت

زمان

زمانی برای رفت و آمد در ترافیک از دست نمی دهید

راحیل  دهش
راحیل دهش دوره پیشرفته
Read More
تجربه حضور تو کلاس نیلوفر برای من فقط کلاس یوگا نبود، با همه مهارت و حوصله ای که توی آموزش به ما داشت، عشقی که در طول کلاس بهمون می داد و حس خوبی که بعد از کلاس داشتم واقعا فوق العاده بود. اگرچه الان یکسال هست که ازش دورم ولی خوشحالم که دوره آنلاین هست و می تونم از این سر دنیا توی کلاس نیلوفر عزیزم حضور داشته باشم.
الناز خلیلی
الناز خلیلی دوره پیشرفته
Read More
من پارسال این موقع ها برای درد کمر و گردنم و دستم و متاسفانه زانوم رفتم دکتر به طور عجیبی همش اسیب شدید دیده بود هم به خاطر کار (من ۷ سال کاره کاشت مژه انجام میدم) هم ورزش اشتباه خدارو شکر با نیلوفر جون آشنا شدم و تحت نظر ایشون یوگا درمانی کار میکردم و امسال رفتم پیش دکترم گردن و زانوم و دستم کامل خوب شده و تو این مدت از کم شدن دردش خودم فهمیده بودم و برای چک اپ رفتم پیش ایشون و الان دیگه کامل رو به بهبود هستم خواستم از همین جا اول از نیلوفر عزیزم تشکر کنم بابت تمرین های درست و دلسوزی های زیادش برای من
نیلوفر تقیان
نیلوفر تقیان دوره پیشرفته
Read More
واقعا کلاساتون بی نظیره. قبل از اینکه تو کلاس ها شرکت کنم خیلی عصبی بودم و همه چی واقعا اذیتم میکرد. ولی انقدر نیلوفر جون پر از ارامش و حال خوب بود که حتی با صحبت کردنم حالم خوب میشد و از لحاظ ورزش یوگا هم بهترین بودن و باعث میشدن به یوگا علاقه پیدا کنم. من کلا ورزش ها رو ادامه نمیدادم اما انقدر که خود نیلوفر جون مربی خوبی بود و انقدر انرژی خوب میداد که عاشق یوگا شدم. با صحبت هاشون باعث شدن که خیلی اندیشه و روش زندگیم عوض شه.
شقایق کدیور
شقایق کدیور دوره پیشرفته
Read More
من شاگرد نیلوفر جان هستم و مشکل ضعیف بودن عضلات و سیاتیک داشتم. الان مدت چند ماه هست که نیلوفر جون جدا از این که خیلی به تقویت عضلاتم کمک کردن خیلی هم به انعطاف پذیری من کمک کردن و مشکل سیاتیکم کلا از بین رفته و از نظر روحی خیلی برای من موثر بود. نیلوفر جون با کلاس های فوق العادشون من رو معتاد به ورزش یوگا کردن و باعث شدن بسیارررر این ورزش رو دوست داشته باشم. ممنون از نیلوفر جان.
ریحانه جعفرپیشه
ریحانه جعفرپیشه دوره پیشرفته
Read More
تجربه شرکت توی کلاسای نیلوفر جان باعث شد هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی حالم بهتر بشه، خیلی با حوصله و عشق آموزش میده و در حین آموزش کلی نکات کلیدی هم ازش یاد گرفتم، ضمن اینکه تونستم از نظر روحی هم به آرامش بیشتری دست پیدا کنم. نیلوفر جان یه مربی مسئول هست که من آرامش و شادی رو همیشه در کنارش حس میکنم.
شعله نوروزی
شعله نوروزی دوره پیشرفته
Read More
نیلوفر جون من خوشبختانه مشکل جسمی خاص و مهمی نداشتم ولی آنقدر در روح و قلب و زندگی من موثر بودی، هم وجودت و هم ورزش یوگا مخصوصا در کنار تو ... آنقدر بزرگتر شدم تو کلاسهای تو که یک صفحه ی دیگه از زندگی برام باز شد، تو من و تو مسیر درست قرار دادی... همیشه بهت گفتم نیلو جان، که چشمانم روی دیگه ی دنیا رو دید، ازت کلی چیز ها دیدم و یاد گرفتم آنقدر حس نزدیک شدن به قلبمو داشتم که ناخوداگاه روحیاتم هم تغییر کرد و من این تغییر بزرگ و زیباا و مهم و از کنار تو بودن و کلاسهام میدونم.
آدرینا آقاعلی
آدرینا آقاعلییوگا کودکان
Read More
من به عنوان مادر ادرینا میخواستم تجربه ادرینا بابت شرکت در کلاسهای نیلوفر جون و یوگا رو به اشتراک بگذارم. ادرینا مدال برنز مسابقات آسیایی رو داره و همچنین به لطف خدا و زحمات نیلوفر جان تونست دو مدال طلا و یک نقره جهانی رو بدست بیاره از نیلوفر جان واقعاااا ممنونم بابت اینکه با دل و جون با شاگرداش کار میکنه مثل یک مادر دلسوز ادرینا قبلا هم یوگا کار میکرد اما پیشرفت چندانی نمیدیدیم. از وقتی با نیلوفر جان کار میکنن هم مقام خوبی اوردن و اینکه هر روز بهتر از روز قبلش بود و هست مطمئنم بهترم میشه چون اراده قوی و بهترین استاد رو دارن.
النا لاجوردی
النا لاجوردییوگا کودکان
Read More
چندین ماهه که دخترم النا کوچکترین شاگرد نیلوفر عزیزم هست و جدا از ورزش که با صبر و آگاهی هر چه تمام تر هرچه که لازمه رو به النا آموزش میده با خوش رویی و انرژی مثبت تاثیر فوق العاده ای رو بعد روحی و روانی کودکم داشته و باعث افزایش اعتماد بنفس و توانایی در او شده... از خداوند میخواهم که همیشه سالم شاد و موفق باشی نیلوفر عزیزم. ( الانم النا میگه مامان بنویس النا عاشقته)
بستام رنجبری
بستام رنجبرییوگا کودکان
Read More
پسر کوچکم بستام شاگرد نیلوی عزیزم هست نیلو چنان با عشق و پشتکار با بستامم کار میکنه که وقتی میبینم این همه پیشرفت کرده برام واقعا شگفت آوره. آنقدر حمایت میکنه و با نرمی، قدرت و انرژی میده به بستام که خودش رو باور داره و به مراحل عالی میرسه. همینطور به لطف نیلوی عزیزم بستام توانست در مسابقات جهانی یوگا در هند ۲۰۱۹ شرکت کنه و مدال طلای جهانی در اسانا و برنز در اجرای ریتیمک رو کسب کنه. ممنونم از لطفت مهربانم.

مربی: نیلوفر بخشیان

نیلوفر بخشیان مربی یوگا با مدرک مربی گری از فدراسیون یوگا ایران و آسیا است که ۷ سال در زمینه ی یوگا تجربه و فعالیت داشته است.

نیلوفر مشتاق کمک کردن و راهنمایی کردن افراد برای تجربه ی زندگی شادتر، سالم تر و آرام تر از طریق آموزش یوگا است.

برخی از دست آوردها:

  • عضو تیم ملی یوگای ایران
  • داور آسیایی مسابقات یوگا
  • دریافت مدال برنز از دوره ی هشتم مسابقات یوگا آسیایی در سال ۲۰۱۸ در هند
  • دریافت مدال نقره جهانی از دوره ی دوم مسابقات بین المللی یوگا در سال ۲۰۱۹ در هند
  • دریافت کاپ قهرمانی برای مربی گری از دوره ی دوم مسابقات بین المللی یوگا در سال ۲۰۱۹ در هند
  • دریافت چندین لوح تقدیر معتبر بین المللی از اتحادیه های یوگا در کشورهای مختلف از جمله سنگاپور، هند و...
  • دریافت جایزه ی داوری در مسابقات بین المللی سنگاپور در سال ۲۰۱۹
  • سابقه ی تدریس در دو ریتریت (دوره ی چند روزه مدیتیشن، مراقبه، یوگا و... در طبیعت ) بین المللی یوگا ( در ترکیه و مالزی)
  • سابقه ی تدریس در باشگاه های مختلف تهران و کلاس های خصوصی و نیمه عمومی برای بانوان و کودکان

فایل صوتی شاواسان یا تن آرامی با صدای نیلوفر بخشیان

بخشی از کلاس یوگا

برای گوش دادن به فایل صوتی در موبایل Listen in browser را در تصویر زیر لمس کنید و کمی صبر کنید.

سوال های متداول

بله، یوگا هیچ محدودیت سنی ای ندارد. افراد از ۴ سال تا ۹۰ سال میتوانند از تاثیرات مثبت یوگا در زندگی خود بهره ببرند.

یک عدد مت یوگا (یا زیر انداز)، دو عدد آجر یوگا و یک عدد کمربند یوگا تنها چیزی است که برای تمرینات یوگا از مبتدی تا پیشرفته نیاز دارید.

بله افراد به صورت مبتدی و پیشرفته می توانند در کلاس های یوگا شرکت کنند. زمان ثبت نام دقت کنید که اگر در سطح پیشرفته هستید و قبلا سابقه ی انجام یوگا در سطح پیشرفته را داشته اید حتما کلاس پیشرفته را ثبت نام کنید.

بله برای  ۱۶ نفر اول این دوره ها، هزینه هر تک جلسه، مبلغ ۳۹۰۰۰ تومان و هر ۴  جلسه ۱۵۰۰۰۰ تومان  است .

کودکان از سن ۴ سال به بالا میتونن در این کلاس آنلاین یوگا شرکت کنند

Googel Duo  ، کار کردن با این اپلیکیشن بسیار ساده است. و نحوه دانلود آن برای شما فرستاده خواهد شد.

تعداد شرکت کننده ها در هر کلاس آنلاین نهایتا ۱۶ نفر است تا مربی بتواند به صورت دقیق بر انجام صحیح تمرینات توسط افراد تسلط داشته باشد.

بله قطعا. ما اعتقاد داریم مربی حتما باید موقع ارائه ی تمرینات، نحوه ی اجرای آن ها توسط تک تک افراد را بررسی کند تا هم اثر بخشی تمرین حفظ شود و هم اجرای حرکات به درستی انجام شود.

به همین دلیل تعداد شرکت کننده ها در کلاس آنلاین یوگا در مجموعه ی روان نیوش ۱۶ نفر یا کمتر هستند.

برخلاف برخی از دوره های آنلاین یوگا که صرفا تصویری از مربی برای ۱۰۰ یا ۲۰۰ نفر پخش شده و شرکت کننده ها هیچ اطمینانی از انجام صحیح حرکات ندارند.

در کلاس یوگا برای کودکان، علاوه بر انجام حرکات ورزشی یوگا که مناسب با اندام کودکان طراحی شده است، آموزش یاما نیاما (خودشناسی و اصول اخلاقی) هم متناسب با سن کودکان انجام می شود.
به عنوان مثال، مربی نحوه ی درک احساس خشم (دیدن خشم به جای سرکوب آن) و کنترل خشم به روش سالم را همراه با نقاشی احساسات یا نوشتن احساسات به کودکان آموزش می دهد.
از روش درست کردن دفترچه ی احساسات توسط کودکان استفاده می شود تا فرزند شما بتواند به نحو سالمی احساسات خود را درک کند و بروز دهد.
در این کلاس همچنین آموزش روش ابراز احساسات به نحوه سالم به کودکان یاد داده می شود.
روش های دیگری مثل داستان سرایی نیز برای آموزش درس های اخلاقی (آموزش ویژگی هایی مثل شجاعت، امید و…) توسط مربی یوگا استفاده می شود.